Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka siedliskowa

Leśniczówka, Wilczopole, lubelskie

  • 899 000 zł
  • 7 575 m²
  • 118,68 zł/m²

Zdjęcie

Patrycja Kisiele...

Skontaktuj się

Działka siedliskowa

Leśniczówka, Wilczopole, lubelskie

zaktualizowane:
4 maja 2026

899 000 zł

7 575 m²

118,68 zł/m²

Działka siedliskowa

Zaktualizowane: 4 maja 2026

899 000 zł 7 575 m² 118,68 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 899 000 zł (118,68 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: siedliskowa, 7 575 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 220m; szerokość: 34m; teren pochyły
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 04.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 12375/3685/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Jeśli szukasz dużego gruntu z potencjałem dalszego zagospodarowania, ta działka w Wilczopolu może być bardzo dobrym kierunkiem.
Powierzchnia 7 575 m² oraz wygodne wymiary około 220 m x 34 m dają realne możliwości rozważenia podziału na mniejsze działki lub przygotowania terenu pod kameralny projekt w rozwijającej się okolicy.
Dodatkowym atutem jest MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową oraz dostęp do drogi gminnej. (...)

Agent

Patrycja Kisielewicz

575 528...

575 528 878

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

575 528...

575 528 878

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy